Hot témata ukončit

Sparta-Jihlava, Slavia-České Budějovice, Chelsea-Arsenal, Bayern-Schalke, Valencie-Barcelona, FA Cup

I když české týmy se momentálně na ligu teprve připravují, ostatní evropské soutěžě jsou v plném proudu a v následujícím týdnu nás čeká několik zajímavých zápas
TELEVIZNÍ PROGRAM

I když české týmy se momentálně na ligu teprve připravují, ostatní evropské soutěže jsou v plném proudu a v následujícím týdnu nás čeká několik zajímavých zápasů, které byste neměli zmeškat. Můžete se těšit například na londýnské derby mezi Arsenalem a Chelsea nebo sledovat německou řež mezi Bayernem a Schalke. Kromě toho se můžete těšit také na přípravu českých mužstev, které se chystají na jarní část sezóny.

ÚTERÝ 21. LEDNA 2020  

10.25 (výkop 10.30): Sparta Praha B – FC Hradec Králové (utkání skupiny B Zimní Tipsport ligy v Mladé Boleslavi) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.

20.45: SSC Neapol – Lazio Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

21.00: FC Sevilla – UD Levante (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

21.05 (výkop 21.10): Olympique Lyon – OSC Lille (první semifinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de Ligue) – NOVA Sport 2.

21.10 (výkop 21.15): FC Chelsea – FC Arsenal (utkání 24. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.15 (záznam, výkop 20.30): FC Sheffield United – Manchester City (utkání 24. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.25: Cesta na EURO 2020 (představení dvou účastníků ME 2020 plus další aktuality) – ČT Sport.

STŘEDA 22. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Nitra (utkání skupiny C Zimní Tipsport ligy v Dunajské Stredě) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 23.50 hodin a ve čtvrtek v 9.00 hodin.

11.00 (sestřih): Sparta Praha – Vysočina Jihlava (přípravné utkání v tréninkovém centru v Praze na Strahově) – Sparta TV (sparta.cz).

13.30: Slavia Praha – FK Ústí nad Labem (přípravné utkání v Praze na Strahově) – Slavia TV (slavia.cz).

16.15: Real Zaragoza – Real Mallorca (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

19.00: UD Ibiza – FC Barcelona (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Stade Remeš – FC Paris Saint-Germain (druhé semifinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de Ligue) – NOVA Sport 2.

21.00: UD Salamanca – Real Madrid (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

21.10 (výkop 21.15): FC Manchester United – FC Burnley (utkání 24. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.15 (relive, výkop 20.45): Juventus Turín – AS Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

23.15 (záznam, výkop 20.30): FC Leicester City – FC West Ham United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

ČTVRTEK 23. LEDNA 2020

19.00: CD Mirandés – Celta Vigo (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.00: CD Leonesa – Atlético Madrid (osmifinálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

PÁTEK 24. LEDNA 2020

20.25 (výkop 20.30): Borussia Dortmund – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Brescia Calcio – AC Milán (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.45: AFC Sunderland – FC Doncaster Rovers (utkání 29. kola třetí anglické ligy/Ligue One) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Queens Park Rangers – FC Sheffield Wednesday (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

SOBOTA 25. LEDNA 2020

10.55 (výkop 11.00): Zbrojovka Brno – Baník Ostrava (první semifinálové utkání Tipsport Malta Cupu/Final Four Zimní Tipsport ligy na Maltě) – NOVA Sport 1.

11.00 (sestřih): Sparta Praha – FK Ústí nad Labem (přípravné utkání v tréninkovém centr v Praze na Strahově) – TV Sparta (sparta.cz).

12.55 (výkop 13.00): Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 21 kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FK Mladá Boleslav – FC DAC 1904 Dunajská Streda (druhé semifinálové utkání Tipsport Malta Cupu/Final Four Zimní Tipsport ligy na Maltě) – NOVA Sport 1. Záznam v neděli v 9.05 hodin.

13.30: Slavia Praha – Dynamo České Budějovice (přípravné utkání v Praze na Strahově) – Slavia TV (slavia.cz).

13.40 (výkop 13.45): FC Brentford – FC Leicester City (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 2.  Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Valencie – FC Barcelona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

15.55 (výkop 16.00): FC Southampton – Tottenham Hotspur (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): Olympique Marseille – SCO Angers (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): AFC Fiorentina – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00: Fenerbahce Istanbul – Basaksehir Istanbul (utkání 19. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam v 0.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – FC Schalke 04 (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): AFC Hull City – FC Chelsea (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

19.45: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): AS Monako – Racing Štrasburk (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – Atalanta Bergamo (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – FC Granada (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 26. LEDNA 2020

11.55 (výkop 12.00): Atlético Madrid – CD Leganés (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 22.55 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Inter Milán– Cagliari Calcio (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.55 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Manchester City – FC Fulham (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3.

14.00: Göztepe – Besiktas Istanbul (utkání 19. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

14.30: FC Groningen – Ajax Amsterdam (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Parma –Udinese Calcio (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): Olympique Lyon – FC Toulouse (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

16.00: BSC Young Boys Bern – FC Basilej 1893 (utkání 19. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

16.45: PSV Eindhoven – FC Twente Enschede (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

17.00: FC Nantes – Girondins Bordeaux (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: Konayspor – Galatasaray Istanbul (utkání 19. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Bayer 04 Leverkusen – Fortuna Düsseldorf (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – Lazio Řím (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): FC Shrewsbury Town – FC Liverpool (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3.

18.30: FC Pacos de Fereira – Benfica Lisabon (utkání 18. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – Juventus Turín (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Valladolid – Real Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): OSC Lille – FC Paris Saint-Germain (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

PONDĚLÍ 27. LEDNA 2020

10.55 (výkop 11.00): Zbrojovka Brno/Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav/FC DAC 1904 Dunajská Streda (utkání o 3. místo v Tipsport Malta Cupu/Final Four Zimní Tipsport ligy na Maltě) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 2.10 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Zbrojovka Brno/Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav/FC DAC 1904 Dunajská Streda (finálové utkání Tipsport Malta Cupu/Final Four Zimní Tipsport ligy na Maltě) – NOVA Sport 1. Záznam ve 23.15 hodin.

14.55: Cesta na EURO 2020 (představení dvou účastníků plus další aktuality) – ČT Sport.

19.30: Malatyaspor – Trabzonspor (utkání 19. kola turecké Süperligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AC Le Havre – ES Troyes (utkání 21. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AFC Bournemouth – FC Arsenal (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

Podobné snímky
Nejlepší snímky tohoto týdne